Zobacz inne nasze oferty

Menedżer Serwisu
Nr referencyjny: Menedżer Serwisu

„Nie ja, ale Drugi ważniejszym jest”

Jeżeli jesteś osobą, która potrafi z wyprzedzeniem dostrzegać potrzeby innych i koncentruje się na pomocy Drugiemu…

Jeżeli chcesz stawać się lepszym Człowiekiem nie tyko na polu zawodowym, lecz w całym swoim życiu…

Jeżeli dążysz do rozwoju innych i zmiany otaczającego Cię świata na lepszy…

Chcemy Cię poznać!

Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Mając 25-letnie doświadczenie, służymy ludziom nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 kontynentach. W swej działalności staramy się być zawsze bliżej naszych Konsumentów i Partnerów Handlowych, wychodzić naprzeciw ich potrzebom. Spełnianie oczekiwań to dla nas za mało – chcemy je wyprzedzać.

Wiemy, że rozwój osiąga się jedynie we współpracy z lepszymi od siebie. Dlatego szukamy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

MENEDŻER SERWISU

W ZESPOLE MASZYN BUDOWLANYCH

Miejsce pracy: 80-298 Czaple, k. Gdańska

Wymagania:

Idealny Kandydat to człowiek, który posiada:

- wykształcenie wyższe techniczne

- wiedzę z zakresu rysunku technicznego, materiałoznawstwa, obróbki metali, mechaniki i budowy maszyn

- znajomość rynku maszyn budowlanych

- swobodę w kontakcie z klientem

- zdolność myślenia analitycznego oraz wychwytywania słabych elementów produktu i procesu jego wytwarzania

- dociekliwość i kreatywne podejście w poszukiwaniu nowych rozwiązań

- dynamizm w działaniu, nastawienie na realizację celu

- umiejętność dostosowywania się do zmian, elastyczność

- nastawienie na pracę zespołową i poczucie odpowiedzialności za pracę innych

- zaangażowanie, dbałość o wysoką jakość i profesjonalizm

- zapał w rejestrowaniu codzienności i korzystaniu z dostępnej wiedzy

- dobrą znajomość języków obcych (mile widziany angielski, niemiecki lub rosyjski)

- znajomość programu Excel oraz oprogramowania ERP

Wiemy, że nikt nie jest idealny. Patrzymy przede wszystkim na Twój potencjał, to jakim jesteś Człowiekiem, i kim chciałbyś się stać.

Zakres obowiązków:

Będziesz miał możliwość służenia Drugiemu m.in. poprzez:

- obsługę Klienta w zakresie zleceń serwisowych

- przekazywanie zadań Serwisantom i koordynowanie ich pracy

- bieżącą współpracę z Zespołem Technologów

- rejestrowanie pracy Zespołu w systemie oraz sporządzanie niezbędnej dokumentacji

- aktywny udział w pracach serwisowo-montażowych oraz optymalizacja procesów tam zachodzących

- proponowanie zmian konstrukcyjnych w oparciu o analizę zgłoszeń reklamacyjnych

- zbieranie informacji o potrzebach Klientów i zmianach na rynku

- współudział w tworzeniu rozwiązań IT na potrzeby Serwisu

- współpracę z Zespołem Zakupów w celu optymalizacji kosztów produkcji

Oferujemy

Podejmując współpracę z nami, możesz oczekiwać:

- pracy w stabilnej, zaawansowanej technologicznie Organizacji ukierunkowanej na dobro drugiego Człowieka, wartości i etykę oraz odpowiedzialność społeczną

- innowacyjnego modelu przedsiębiorstwa funkcjonującego w oparciu o sprzyjającą rozwojowi osobistemu płaską strukturę organizacyjną (brak dyrektorów, kierowników i przełożonych)

- możliwości kreowania nowych rozwiązań, swobodnego wyrażania opinii w każdej kwestii i realnego wpływu na kształt firmy

- kontaktu z pasjonatami służącymi sobie pomocą w ramach różnorodnych kwalifikacji zawodowych, pozazawodowych i własnych zainteresowań

- możliwości zdobywania doświadczenia na różnych stanowiskach w różnych obszarach

- dostępu do niezbędnych narzędzi pracy oraz licznych narzędzi samorozwoju

- swobody wyboru formy zatrudnienia

- dostępu do prywatnej opieki medycznej i możliwości wyboru ubezpieczenia grupowego

- możliwości przystąpienia do programu MultiSport i drużyny smoczych łodzi