Zobacz inne nasze oferty

Pracownik Magazynu
Nr referencyjny:

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którym bliskie są nasze wartości, cele i filozofia!

Wymagania:
  • Umiejętności obsługi wózków widłowych,
  • Dyspozycyjności (praca zmianowa
  • Brak przeciwskazań do pracy powyżej 3 metrów,
  • Minimum rocznego doświadczenia w pracy magazyniera
Zakres obowiązków:
  • Kompletowanie towarów do wysyłki,
  • Prawidłowa realizacja dostaw towarów do odbiorców zgodnie z dokumentacją,
  • Rozładunek i przyjęcie dostaw towarów
  • Prowadzenie dokumentacji mag magazynowej
Oferujemy
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w energicznym i zaangażowanym zespole
  • Narzędzia umożliwiające realizację celów
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość wyboru ubezpieczenie grupowego