Zobacz inne nasze oferty

Operator honownicy
Nr referencyjny: 23/07/2015/OPERATOR/HON
Wymagania:

• Umiejetnosc ustawiania i operowania honownicy do honowania otworow wewnetrzych
• Znajomości operacji tokarskich
• Znajomości rysunku technicznego
• Umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi
• Minimum roczne doświadczenie w branży obróbki skrawaniem
• Mile widziana znajomość oprogramowania Mazatrol lub Sinumerik
• Mile widziana umiejętność obsługi dłutownicy konwencjonalnej

Mile widziana umiejętność obsługi suwnicy

Zakres obowiązków:
• Postępowanie zgodnie z kartą technologiczną
• Dokonywanie pomiarów bieżących podczas
• Samodzielne oprawianie i wymiarowanie narzędzi
• Dbanie o powierzone mienie oraz o porządek na stanowisku
• Przestrzeganie zasad BHP i PPoż.
Oferujemy
• Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Swobodę w działaniu oraz możliwość realizowania własnych pomysłów
• Narzędzia umożliwiające realizację celów
• Motywujący system wynagrodzeń
• Prywatną opiekę medyczną
• Możliwość wyboru ubezpieczenie grupowego
• Możliwość uczestnictwa w kursach językowych na atrakcyjnych warunkach