Zobacz inne nasze oferty

Deweloper Aplikacji 3D
Nr referencyjny:

„Nie ja, ale Drugi ważniejszym jest”

Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Mając 25 letnie doświadczenie, służymy ludziom nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 kontynentach. W swej działalności staramy się być zawsze bliżej naszych Konsumentów i Partnerów Handlowych, wychodzić na przeciw ich potrzebom. Spełnianie oczekiwań, to dla nas za mało - chcemy je wyprzedzać .

Wiemy, że rozwój osiąga się jedynie we współpracy z lepszymi od siebie, dlatego współdziałanie z kompetentnymi i kreatywnymi specjalistami pozwala nam znajdować innowacyjne, jak i funkcjonalne rozwiązania

W związku z tym poszukujemy osób na stanowisko:

Deweloper aplikacji 3D (Unity/UE4)

Wymagania:

Główne Zadania i Obowiązki:

·  Tworzenie i rozwój aplikacji 3D

·  Samodzielności, kreatywności, komunikatywności.

·  Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej.

·  Umiejętności trafnego odczytywania rzeczywistości, oceny szans i zagrożeń wynikających z planowanych działań.

·  Umiejętności podejmowania działań korygujących.

·  Umiejętności analitycznego myślenia.

·  Zdolności planowania i organizacji własnej pracy.

·  Doświadczenia w samodzielnym przeprowadzaniu wdrożeń projektów.

Zakres obowiązków:

Oczekujemy:

Wymagania:

• Dobra znajomość środowiska Unity3D i/lub UE4.

• Doświadczenie w programowaniu obiektowym w języku C++ i/lub C# pod Unity lub/i UE4.

• Znajomość algorytmiki oraz matematyki związanej z grafiką trójwymiarową.

• Znajomość technik stosowanych w aplikacjach 3D czasu rzeczywistego.

• Umiejętność optymalizacji aplikacji pod względem zużycia pamięci, procesora oraz zasobów GPU.

• Mile widziane: ukończone projekty gier/aplikacji 3D.

• Mile widziane: znajomość platformy Android oraz umiejętność wydawania aplikacji 3D pod tę platformę.

• Mile widziane: znajomość UE4 BluePrint, Java Script i HTML5.

• Mile widziane: podstawowa orientacja w narzędziu do tworzenia modeli 3D (3dsmax, Blender, itp.).

• Mile widziane: doświadczenie w budowaniu gier/aplikacji przy użyciu innych silników 3D.

Oferujemy

Wiemy, że nikt nie jest idealny. Patrzymy przede wszystkim na Twój potencjał, to jakim jesteś Człowiekiem, i kim chciałbyś się stać. Dlatego, jeśli nie spełniasz wszystkich naszych oczekiwań a jesteś zainteresowany ww. stanowiskiem, zgłoś się do nas.

Podejmując współpracę z nami, możesz oczekiwać:

·         Pracę w innowacyjnej firmie o płaskiej strukturze (brak dyrektorów, kierowników, przełożonych i in.).

·         Możliwość kreowania rozwiązań w dynamicznej a jednocześnie stabilnej organizacji (25 lat na rynkach ponad 40 krajów świata).

·         poznanie innowacyjnego modelu funkcjonowania przedsiębiorstwa w realiach wolnorynkowych

·         ukierunkowanie na wolność w: samostanowieniu o swoim rozwoju; zwiększaniu wartości generowanej przez własną pracę i jej gratyfikację.

·         korzystaniu z wszelkich dostępnych zasobów firmy (merytorycznych, personalnych, technologicznych).

·         swobodnym wyrażaniu opinii w każdej kwestii, mając realny wpływ na kształt firmy

·         Nabywanie mentalności przedsiębiorcy w duchu współodpowiedzialności za całą organizację

·         Kontakt z ludźmi służącymi sobie pomocą w ramach różnorodnych kwalifikacji zawodowych, pozazawodowych i własnych zainteresowań.

·         Pracę w organizacji ukierunkowanej na dobro drugiego Człowieka, wartości i etykę oraz odpowiedzialność społeczną.

·         liczne narzędzia samorozwoju.

·         Prywatną opiekę medyczną.

·         Możliwość wyboru ubezpieczenia grupowego.

·         Możliwość przystąpienia do programu MultiSport.

Jeśli nie spełniasz wyżej wymienionych oczekiwań, a czujesz, że masz w sobie potencjał, który mógłby nas wzbogacić. Jesteś innowacyjny, energiczny i ceniący wartości wolnorynkowe – prześlij do nas swoje CV.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres:

rekrutacja@termagroup.pl

lub kontakt telefoniczny:

607 451 226