Zobacz inne nasze oferty

Lakiernik Proszkowy
Nr referencyjny: LAKIERNIK/05/05.2015
W związku z rozwojem naszej firmy, wprowadzeniem nowych produktów, a także poszerzaniu rynków zbytu, poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko malarza proszkowego.
Wymagania:
  • Doświadczenia na stanowisku lakiernika proszkowego
  • Sumienność i uczciwość
  • Precyzja i dokładność w wykonywanych zadaniach
  • Umiejętność trafnego czytania rzeczywistości
Zakres obowiązków:
  • Malowanie proszkowe detali produktu zgodnie z wymaganiami jakościowymi
  • Bieżąca kontrola nad prawidłowością procesu
  • Bieżące korygowanie widocznych usterek
  • Bieżąca konserwacja i nadzór nad stanem czystości narzędzi
Oferujemy
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Swobodę w działaniu oraz możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Narzędzia umożliwiające realizację celów
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość wyboru ubezpieczenie grupowego
  • Możliwość uczestnictwa w kursach językowych na atrakcyjnych warunkach