Zobacz inne nasze oferty

Technolog Obróbki Plastycznej
Nr referencyjny: 17/11/2014/TOP
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowany kierunek mechniczny;
  • Doświadczenie w opracowywaniu dokumentacji technologicznej detali, wytwarzanych metodą kucia matrycowego;
  • Zaangażowanie oraz orientacja na wyniki;
  • Umiejętność wykorzystywania wiedzy technicznej oraz doświadczenia do rozwiązywania pojawiających się problemów technicznych;
  • Samodzielność i odpowiedzialność;
  • Znajomość obróbki skrawaniem – doświadczenie w projektowaniu procesów produkcyjnych;
  • Umiejętność programowania maszyn CNC;
  • Dobra znajmość języka angielskiegow  mowie i piśmie.
Zakres obowiązków:
  • Nadzór technologiczny nad produkowanymi wyrobami;
  • Nadzór technologiczny nad procesem gięcia;
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej, nadzór nad jej wdrożeniem i aktualizacją, identyfikowanie i rozwiązywanie problemów jakościowych oraz definiowanie działań naprawczych i korygujących;
  • Opracowywanie instrukcji, norm zużycia i zdolności produkcyjnych.
Oferujemy
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,  w energicznym i zaangażowanym zespole;
  • Pracę z ciekawym i innowacyjnym produktem;
  • Swobodę w działaniu oraz możliwość realizowania własnych pomysłów;
  • Narzędzia umożliwiające realizację celów;
  • Motywujący system wynagradzań
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Możliwość wyboru ubezpieczenia grupowego.