Zobacz inne nasze oferty

Technolog - zespół Zarządzania Produktem - Mechaniczny
Nr referencyjny: 23/07/2015/TECHNOLOG/MECH
Miejsce pracy: Czaple (k. Gdańska)
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne - kierunkowe, w funkcji profilu produkcji
  • szerokie spektrum świadomości technicznej oraz ekonomicznej
  • umiejętność czytania rzeczywistości
  • pragmatyczne postrzeganie rzeczywistości
  • biegła znajomość języka angielskiego
Zakres obowiązków:
  • odbiór dokumentacji technicznej
  • opracowywanie technologii produkcji w oparciu o dokumentację techniczną
  • opracowywanie specyfikacji narzędzi w oparciu o dokumentację techniczną
  • opracowywanie specyfikacji materiałów w opraciu o dokumentację techniczną
  • opracowywanie marszrut
  • wyrażanie technicznego kosztu wytworzenia
  • uczestniczenie w pracy zespołu produkcji na zmianie
  • elektywne wykorzystywanie zasobów personalnych oraz technicznych
  • optymalizacja procesów
  • dokonywanie analizy danych
  • współpraca z innymi zespołami
  • zarządzanie świadomością innych
  • monitorowanie przebiegu codzienności
  • rejestrowanie codzienności
Oferujemy
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • swobodę w działaniu oraz możliwość realizowania własnych pomysłów
  • narzędzia umożliwiające realizację celów
  • motywujący system wynagrodzeń
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość wyboru ubezpieczenie grupowego
  • możliwość uczestnictwa w kursach językowych na atrakcyjnych warunkach