Zobacz inne nasze oferty

KONSTRUKTOR ELEKTRONIK
Nr referencyjny: 10/04/2014/Konstruktor
Miejsce pracy: Czaple (pow. kartuski)
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: Elektronika, Elektryka, Elektromechanika)
  • Praktyczna znajomość zagadnień elektroniki i elektryki
  • Doświadczenie  w konstruowaniu urządzeń elektronicznych
  • Samodzielność, kreatywności, komunikatywność
  • Umiejętność trafnego odczytywania rzeczywistości , oceny szans i zagrożeń wynikających z planowanych działań
  • Umiejętność wychwytywania słabych ogniw procesów i wyszukiwania dla nich rozwiązań
  • Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji oraz radzenia sobie w trudnych i awaryjnych sytuacjach, umożliwiających generowanie i wdrażanie skutecznych i kreatywnych rozwiązań
  • Umiejętność podejmowania działań korygujących
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane doświadczenie w samodzielnym przeprowadzaniu wdrożeń projektów
  • Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej
  • Mile widziana znajomość zagadnień badań bezpieczeństwa i EMC
Zakres obowiązków:
  • Kreowanie innowacyjnych koncepcji w obszarze urządzeń elektronicznych
  • Projektowanie, konstruowanie nowych rozwiązań produktowych
  • Organizacja i realizacja procesu tworzenia nowego produktu i wprowadzenia zmian w produkcie (komunikacja między dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi)
  • Prowadzenie badań produktów oraz przygotowywanie z nich raportów
  • Organizacja i zarządzanie dokumentacją produktów elektrycznych
  • Przygotowanie i nadzór nad deklaracjami zgodności produktów
  • Prowadzenie certyfikacji produktów w międzynarodowych jednostkach badawczych
  • Realizacja i koordynacja zgłoszeń patentowych
  • Pomoc w przygotowaniu i realizacji szkoleń pracowników wewnętrznych w zakresie wiedzy o produkcie elektrycznym, w tym technicznych aspektach około produktowych
Oferujemy
  • Możliwość kreowania innowacyjnych rozwiązań
  • Pracę w energicznym i pełnym pasji zespole
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość wyboru ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość wyboru karty Multisport