Zobacz inne nasze oferty

Spawacz
Nr referencyjny: 11/04/2014/Spawacz
Miejsce pracy: Czaple (pow. kartuski)
Wymagania:
  • umiejętność spawania metodą 131/135 i 141
  • umiejętność spawania następujących materiałów: stal czarna (gr. materiałowa 1.3) / nierdzewka (gr. materiałowa 8)
  • umiejętność spawania w pozycji PC (PB, PA)
  • minimum 1.5 roczne doświadczenie w spawaniu cienkich blach / rur - grubość ścianki 1,5 - 2 mm (spoiny czołowe)
  • mile widziane aktualne uprawnienia spawalnicze
  • dokładność, obowiązkowość, sumienność
  • sprawność fizyczna
  • akceptacja pracy zmianowej
Zakres obowiązków:
  • spawanie metodą 131/135 i 141 elementów z materiałów: stal czarna (gr. materiałowa 1.3) / nierdzewka (gr. materiałowa 8)
Oferujemy
  • pracę w energicznym i pełnym pasji zespole
  • motywujący system wynagrodzeń
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość wyboru ubezpieczenie grupowego