Zobacz inne nasze oferty

Menadżer Rozwoju Sprzedaży (rynki niemieckojęzyczne)
Nr referencyjny: 06/05/2014/MenagerRozwojuSprzedazyNiemcy
Miejsce pracy: Czaple (pow. kartuski)
Wymagania:

·         Kreatywne podejście oraz innowacyjne pomysły w zakresie rozwoju sprzedaży

·         Bycie dostępnym wobec potrzeb klientów (również poza godzinami pracy)

·         Umiejętność trafnego odczytywanie rzeczywistości , oceny szans i zagrożeń wynikających z planowanych działań

·         Umiejętność podejmowania działań korygujących

·         Umiejętność budowania partnerskich relacji z kontrahentami

·         Umiejętność dostrzegania szans i ich wykorzystywania

·         Umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji oraz radzenia sobie w trudnych i awaryjnych sytuacjach, umożliwiającej generowanie i wdrażanie skutecznych i kreatywnych rozwiązań

·         Umiejętność analitycznego myślenia

·         Rzetelność oraz nastawienie na realizację celów sprzedażowych

·         Biegła znajomości języka niemieckiego

·         Mile widziana znajomość innych języków obcych

·         Minimum dwuletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży

·         Znajomość obsługi komputera (MS Office)

·         Mile widziana znajomość obsługi programu MS Dynamics AX

Zakres obowiązków:

·         Zarządzanie, rozwijanie i kreowanie polityki sprzedaży – koncentracja na rozwiązaniach zmierzających do wzrostów sprzedaży u klientów oraz poprawy wizerunki marki

·         Planowanie sprzedaży oddolnie, zgodnie z ustalonymi, przez siebie lub wspólnie z klientem, działaniami

·         Angażowanie klienta w promocję marki i jej produktów, oraz kreowanie jego zadowolenia

·         Organizowane wizyt partnerów handlowych, zbieranie w trakcie ich trwania informacji, przeprowadzanie wywiadów oraz przedstawianie zgromadzonych danych w sprawozdaniach ze spotkań

·         Analizowanie wskaźników sprzedaży oraz podejmowania działań korygujących

·         Współtworzenie, negocjacja i finalizacja umów zgodnie ze sztuką handlu, etyką biznesową oraz filozofią Termy

·         Obsługa klientów poprzez doradztwo, rozwiązywanie ich problemów, oferowanie pomocy technicznej, organizowanie źródeł finansowania

Oferujemy

·         Pracę w energicznym i zaangażowanym zespole

·         Motywujący system wynagrodzeń

·         Prywatną opiekę medyczną

·         Możliwość wyboru ubezpieczenie grupowego

·         Możliwość wyboru karty Multisport