Zobacz inne nasze oferty

SZLIFIERZ
Nr referencyjny: 29/05/2014/Szlifierz
Miejsce pracy: Czaple (pow. kartuski)
Wymagania:

·         Doświadczenie w pracach szlifierskich (precyzyjnych),

·         Umiejętność sprawnego posługiwania się szlifierką ręczną,

·         Sprawność fizyczna w tym, zdolność do pracy w pozycji stojącej oraz zdolności do pracy w dużym tempie,

·         Mile widziane wykształcenie kierunkowe,

·         Dobrej organizacji pracy własnej,

·         Akceptacji pracy zmianowej

Zakres obowiązków:

·         praca na produkcji grzejników,

·         szlifowanie precyzyjne powierzchni przeznaczonych do chromowania

·         przygotowanie powierzchni pod powłoki

·         Dokładność i rzetelność

·         Dobra organizacja pracy

·         Praca w pozycji stojącej

Oferujemy

·         Pracę w energicznym i pełnym pasji zespole

·         Motywujący system wynagrodzeń

·         Prywatną opiekę medyczną

·         Możliwość wyboru ubezpieczenie grupowego