Zobacz inne nasze oferty

Operator CNC
Nr referencyjny: operator cnc 20/08/2014
Poszukujemy osób sumiennych, pracowitych, specjalistów w swoim zawodzie.
Wymagania:
  • Znajomości rysunku technicznego
  • Umiejętności posługiwania się przyrządami pomiarowymi
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w branży obróbki skrawaniem
  • Znajomości operacji tokarskich lub frezerskich
  • Umiejętność trafnego odczytywania rzeczywistości
  • Zaangażowania oraz dbałości o relacje pomiędzy dostawcami i odbiorcami
  • Mile widziana znajomość oprogramowania Mazatrol lub Sinumerik
  • Mile widziana umiejętność obsługi dłutownicy konwencjonalnej
Zakres obowiązków:
  • Postępowanie zgodnie z kartą technologiczną
  • Dokonywanie pomiarów bieżących podczas produkcji i wprowadzanie korekt do obrabiarki
  • Współpraca z Dostawcami, zwłaszcza z Technologami
  • Współpraca z Odbiorcami, rezultatów swojej pracy.
  • Samodzielne oprawianie i wymiarowanie narzędzi
  • Dbanie o powierzone mienie oraz o porządek na stanowisku
  • Przestrzeganie zasad BHP i PPoż.
  • Udział w szkoleniach obowiązkowych
Oferujemy
  • Pracę w innowacyjnej firmie o płaskiej strukturze (brak dyrektorów, kierowników, przełożonych i in.)
  • Możliwość kreowania rozwiązań w dynamicznej a jednocześnie stabilnej organizacji (25 lat na rynkach ponad 40 krajów świata)
  • Poznanie innowacyjnego modelu funkcjonowania przedsiębiorstwa w realiach wolnorynkowych
  • Ukierunkowanie na wolność w: samostanowieniu o swoim rozwoju; zwiększaniu wartości generowanej przez własną pracę i jej gratyfikację; korzystaniu z wszelkich dostępnych zasobów firmy (merytorycznych, personalnych, technologicznych); swobodnym wyrażaniu opinii w każdej kwestii, mając realny wpływ na kształt firmy; nabywaniu mentalności przedsiębiorcy w duchu współodpowiedzialności za całą organizację
  • Kontakt z ludźmi służącymi sobie pomocą w ramach różnorodnych kwalifikacji zawodowych, pozazawodowych i własnych zainteresowań
  • Pracę w organizacji ukierunkowanej na dobro drugiego Człowieka, wartości i etykę oraz odpowiedzialność społeczną
  • Liczne narzędzia samorozwoju
  • Możliwość zdobywania doświadczenia na różnych stanowiskach w różnych obszarach
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość wyboru ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość przystąpienia do programu MultiSport, dołączenia do drużyny smoczych łodzi oraz korzystania z zaplecza rekreacyjnego