Zobacz inne nasze oferty

Automatyk w Zespole Utrzymania Ruchu
Nr referencyjny: automatyk 20/08/2014
Wymagania:
  • utrzymanie ciągłości procesu produkcyjnego poprzez zapewnienie pełnej sprawności technicznej urządzeń technologicznych
  • aktualizacja dokumentacji technicznej
  • organizacja przeglądów, konserwacji oraz napraw urządzeń produkcyjnych
  • realizacja modyfikacji w wyposażeniu technicznym zakładu
  • planowanie dostawy części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych
  • dbanie o stan techniczny wyposażenia pozaprodukcyjnego firmy
Zakres obowiązków:
  • praktycznej wiedzy i umiejętności z zakresu automatyki,
  • podstawowej znajomości elektryki i mechaniki,
  • znajomości budowy i zasady działania podzespołów maszyn i urządzeń;
  • umiejętności diagnozowania źródeł awarii i niewłaściwego funkcjonowania maszyn oraz urządzeń;
  • umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną;
  • doświadczenia w pracy w dziale utrzymania ruchu;
  • znajomości języka angielskiego na poziomie zapewniającym swobodę posługiwania się dokumentacją techniczną.
  • mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV
Oferujemy
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Pracę w nowoczesnym środowisku technologicznym – nasz park maszynowy obejmuje przede wszystkim   maszyny CNC firmy MAZAK, a także urządzenia konwencjonalne typu frezarki i tokarki;
  • Pracę w energicznym i zaangażowanym zespole;
  • Swobodę w działaniu oraz możliwość realizowania własnych pomysłów;
  • Narzędzia umożliwiające realizację celów;
  • Motywujący system wynagrodzeń;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Możliwość wyboru ubezpieczenie grupowego