Zobacz inne nasze oferty

Technolog / Operator wycinarki Laserowej
Nr referencyjny: 26/03/2015/LASER
Wymagania:
  • Dobra umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Znajomość działania i umiejętność obsługi laserowych urządzeń CNC
  • Umiejętność doboru i optymalizacji parametrów do operacji cięcia i spawania laserowego
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dokładność i rzetelność
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, Windows
  • Mile widziana: znajomość oprogramowania urządzeń TRUMPF
  • Mile widziane doświadczenie/wiedza z zakresu metalurgii, materiałoznawstwa, obróbki metali
  • Mile widziane : Znajomość oprogramowania CAD (AutoCad, Inventor)
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność obsługi giętarki
Zakres obowiązków:

·         Dokonywanie wyboru odpowiedniego programu,

·          Prawidłowe ustawienie maszyny,

·         Zapoznawanie się z dokumentacją wykonawczą przed wykonaniem detali

·         Przygotowanie programów detali wg. załączonej dokumentacji wykonawczej i procesu technologicznego

·         Dokonywanie pomiarów bieżących podczas produkcji i wprowadzanie korekt do obrabiarek

·         Dokonywanie bieżącej oceny stanu

·         Dbanie o powierzone mienie

·         Przestrzeganie zasad BHP i PPoż.

·         Udział w szkoleniach obowiązkowych

Oferujemy
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w energicznym i zaangażowanym zespole
  • Swobodę w działaniu oraz możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Narzędzia umożliwiające realizację celów
  • Motywujący system wynagrodzeń
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość wyboru ubezpieczenie grupowego